BAŞAKŞEHİR TYT ÖZEL KURSU

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları

Başakşehir’de Bulunan 2 Kursumu ile TYT Hazırlık için 8-10 Kişilik Sınıflarda , Koçluk Sistemiyle her hafta farklı yayınların deneme ve onlardan kaynaktan çözümü ile çocuklarınız TYT sınavına hazırlıyoruz.

TYT  Sınıfı Özel Ders

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları Vip Eğitim Hizmetleri

8-10 kişilik sınıflar, Koçluk sistemi , Her hafta farklı yayınlardan deneme ve onlarca kaynaktan soru çözümü. Kütüphane çalışması Temel Yeterlilik Testi (TYT) Temel Yeterlilik, adayların sözel ve sayısal alanlarda sahip olmaları beklenen bilgi, beceri ve yetkinliklerini kapsar. Akıl yürütme, Türkçe’yi doğru kullanma, anlama ve matematiksel temel işlemleri yapabilmeyi ölçmektedir. TYT’de ortak müfredata dayalı Türkçe Testi, Sosyal Bilimler Testi, Temel Matematik Testi ve Fen Bilimleri Testi yer alacaktır. Bütün adayların TYT’ye girmesi zorunludur.

basaksehir-tyt-ayt
5c8c036f07291c1d74f879b1
images (1)
ozel-kurs-bilmecesi-578011-5
Kurucumuz

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumlarının Farkı

" MİSYONUMUZ Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir. "

- Sinan Tanrıverdi

Öğrencİ

Öğretmen

Bizimle İletişime Geç

Merkez:
Başak mah. Yeşil Vadi Cad. No:48/49 Terasium yanı Başakşehir İstanbul

Şube :
Başakşehir Mah. İshakpaşa Sok. G Blok 2NB  Başakşehir / İstanbul

Telefonlar : 

Merkez :
0212 967 2847

Şube :
0212 803 99 00

Email:
info@sinantanriverdi.com

Çalışma Günlerimiz: Haftanın Her Günü 00:09- 17:00-+

Kurum

Derslİk

Sinan Tanrıverdi 5. Etap Vip 

Sinan Tanrıverdi Açı

Konuşma Başlat !
Yardımcı Olabilir miyim?
Sinan Tanrıverdi
Merhaba
Sana Yardımcı Olabilir miyiz ?