Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları

Başakşehir 12. Sınıf Özel Kurs

8-10 kişilik sınıflar, Koçluk sistemi , Her hafta farklı yayınlardan deneme ve onlarca kaynaktan soru çözümü. Kütüphane çalışması

5. Etap Vip ŞubeBahçetepe Açı
12. Sınıf Özel Ders

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları Vip Eğitim Hizmetleri

  1. sınıf öğrencilerimiz, Yükseköğrenime geçiş için girecekleri sınavla ilgili hazırlıklarını yoğun bir biçimde sürdürürken diğer taraftan öğrenim görecekleri üniversite ve bölümleri tanımaya çalışmaktadır. Başakşehir Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumumuz, Rehberlik uzmanları ve Eğitim Koçlarımız ile birlikte gerek bireysel gerekse grup olarak verilen hizmetler ile öğrencinin ilgi ve yeteneklerine göre üniversite ve programları tanımalarına katkı da bulunarak bu dönemi başarılı bir şekilde geçirmesine yardımcı olmaktadır. Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumu, İdareci, Rehberlik Uzmanları ve Eğitim Koçları ile birlikte öğrenci haftalık takip, çalışma programı, ödevlendirme uygulamaları ile YKS hazırlık süreci planlı ve düzenli bir şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu sayede 12. Sınıf öğrencilerimiz sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, kişisel yeteneklerinin farkında olan, çıkabileceği en yüksek zirveyi hedefleyen bireyler olarak hazırlamaktadır.
basaksehir-tyt-ayt
5c8c036f07291c1d74f879b1
images (1)
ozel-kurs-bilmecesi-578011-5
Kurucumuz

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumlarının Farkı

" MİSYONUMUZ Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir. "

- Sinan Tanrıverdi

Öğrencİ

Öğretmen

Bizimle İletişime Geç

Merkez:
Başak mah. Yeşil Vadi Cad. No:48/49 Terasium yanı Başakşehir İstanbul

Şube :
Başakşehir Mah. İshakpaşa Sok. G Blok 2NB  Başakşehir / İstanbul

Telefonlar : 

Merkez :
0212 967 2847

Şube :
0212 803 99 00

Email:
info@sinantanriverdi.com

Çalışma Günlerimiz: Haftanın Her Günü 00:09- 17:00-+

Kurum

Derslİk

Sinan Tanrıverdi 5. Etap Vip 

Sinan Tanrıverdi Açı

Konuşma Başlat !
Yardımcı Olabilir miyim?
Merhaba
Sana Yardımcı Olabilir miyiz ?