Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları

Başakşehir 11. Sınıf Özel Kurs

8-10 kişilik sınıflar, Koçluk sistemi , Her hafta farklı yayınlardan deneme ve onlarca kaynaktan soru çözümü. Kütüphane çalışması

5. Etap Vip ŞubeBahçetepe Açı
11. Sınıf Özel Ders

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumları Vip Eğitim Hizmetleri

11. sınıf üniversiteye hazırlık için önemli yıllardan biridir öğrencinin TYT AYT ye hazırlık sürecinde önem arz etmektedir . Eğitim koçluğu sayesinde öğrencilerimize planlı çalışma alışkanlığı kazandırılarak geçmiş yıllardaki eksikliği gidermeyi amaçlanmaktadır. Bu sayede öğrencinin kendine olan güveni ve başaracağı inancını artırarak bu dönemi başarılı bir şekilde geçirilmesini amaçlamaktayız. St. Eğitim Kurumlarının vermiş olduğu kaliteli eğitim sayesinde üniversite sınavına doğru ilerleyen süreçte rehberlik uzmanları tarafından öğrencilerimize üniversite, bölüm, meslek seçimi konusunda tanıtım ve hedefe yönelik çalışmalarıyla onlara büyük destek sağlayacaktır. Başakşehir TYT AYT kurs hazırlık kursu Öğrencisin hedef belirleme sürecinde idareci, Rehberlik Uzmanları ve Eğitim Koçları ile sistematik olarak öğrencilerimize destek sağlamaktadır. Bu sayede üniversiteler ve meslekler öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine yönelik bağ kurmayı ve bu konularda farkındalıklarını arttırmaya çalışmaktayız.

basaksehir-tyt-ayt
5c8c036f07291c1d74f879b1
images (1)
ozel-kurs-bilmecesi-578011-5
Kurucumuz

Sinan Tanrıverdi Eğitim Kurumlarının Farkı

" MİSYONUMUZ Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir. "

- Sinan Tanrıverdi

Öğrencİ

Öğretmen

Bizimle İletişime Geç

Merkez:
Başak mah. Yeşil Vadi Cad. No:48/49 Terasium yanı Başakşehir İstanbul

Şube :
Başakşehir Mah. İshakpaşa Sok. G Blok 2NB  Başakşehir / İstanbul

Telefonlar : 

Merkez :
0212 967 2847

Şube :
0212 803 99 00

Email:
info@sinantanriverdi.com

Çalışma Günlerimiz: Haftanın Her Günü 00:09- 17:00-+

Kurum

Derslİk

Sinan Tanrıverdi 5. Etap Vip 

Sinan Tanrıverdi Açı

Konuşma Başlat !
Yardımcı Olabilir miyim?
Sinan Tanrıverdi
Merhaba
Sana Yardımcı Olabilir miyiz ?